پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه به مناسبت هفته معلم

  روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به مناسبت هفته معلم پیام تبریکی را صادر کرد: متن پیام به این شرح است: به نام اولین معلم او که ...
صدای میانه
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۹

روابط عمومی دانشگاه: دکتر جبار بشیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، به مناسبت هفته معلم پیام تبریکی را صادر کرد:

متن پیام به این شرح است:

به نام اولین معلم

او که در اولین کلام فرمود: "بخوان "

چه می‌توان نوشت که کلمات همیشه کم می‌آورد در مقامی که مولای متقیان علی(ع) فرمود: «Ù…Ù† علمنی حرفاً فقد صیرنی عبداً» پس مثل همیشه " روز معلم " را بهانه می‌کنیم و آنچه را در کلام نمی‌گنجد از دل می‌نویسیم:

استاد گرامی؛

با همه بلندی مقامتان و همه کوتاهی مرتبه مان در برابر شما، قدردان زحمات همیشگی تان هستیم. و دعا می‌کنیم آنچه را که ما از جبرانش عاجزیم و در ظرف زمان و مکان نمی‌گنجد، قادر مطلق در هر دو جهان برایتان جبران فرماید.

اینجانب برخود وظیفه دانسته، فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه، بزرگداشت خاطره استاد شهید مرتضی مطهری اندیشمند برجسته جهان اسلام و آغاز " هفته معلم " را از صمیم قلب خدمت تمامی معلمین و اساتید محترم دانشگاه تبریک عرض نموده و تلاش‌های مداوم و کوشش‌های مستمر تان را در اشاعه تعلیم و تربیت، بسط و توسعه علم و دانش و نیز از راهنمایی‌ها و کارگشایی ثمر بخش شما، عزم و پایداری صادقانه کلیه اساتید گرانقدر که تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت انسان‌های مؤمن و ولایت مدار هستند ارج نهاده، توفیق همگان را از درگاه احدیت در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.

دکتر جبار بشیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه