حاج حسین مسلمی رئیس اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی شد

در جلسه ای که برای انتخاب اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی برگزار گردید حاج حسین مسلمی که از شهرستان میانه کاندیدای عضویت در این انتخابات گردیده بود. با ...
صدای میانه
۰۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

در جلسه ای که برای انتخاب اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی برگزار گردید

حاج حسین مسلمی که از شهرستان میانه کاندیدای عضویت در این انتخابات گردیده بود. با کسب بیشترین آراء (اولین رای)بعنوان ریاست هیئت رئیسه استان و رئیس اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی انتخاب گردید.

.

گفتنی است پیش از اجرای فرآیند انتخابات معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاشهای هیات رییسه قبلی اتاق اصناف گفت: نقش اتاق اصناف به‌عنوان مهم‌ترین تشکیلات اقتصادی استان و شهرستان تبریز حائز اهمیت است و انتخابات اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و هیئت رئیسه جدید لازم است ابتدا با ایجاد تعامل سازنده با اتحادیه‌های صنفی به دنبال توانمندسازی صنوف و شکوفایی استان آذربایجان شرقی باشد.. تقویت تشکل‌های مردم نهاد و تخصصی مانند اتاق اصناف عامل مهمی در ایجاد اشتغالزایی پایدار و تولید و ساماندهی صنوف دارد.. گفتنی است انتخابات اتاق اصناف هر چهار سال یکبار انجام می‌شود و صدور پروانه کسب، نظارت بر عملکرد کلیه اتحادیه‌ها، آموزش و توانمندسازی، بازرسی از اصناف شهرستان از مهمترین وظایف اتاق اصناف است.

در آخر ضمن تبریک به این همشهری عزیز که باعث مباهات شهرستان در استان گردیده اند آرزوی موفقیت‌های روز افزون داریم .